NIROX zrcadlo v rámu 100x60cm; dub alabama
Kód: NX106-2222Související produkty
1 490 Kč
FELINA LED svítidlo; 10 W; 458x15x112 mm; IP44; chrom
Na objednání (41 dní)
1 281 Kč
Osvětlení za zrcadlo
380 Kč
Police 600x100x8mm; čiré sklo
Skladem u dodavatele 3-7 dní
199 Kč
Police. Sklo čiré.
1 690 Kč
ESTHER 2 LED svítidlo; 8 W; 500x14x107 mm; IP44; černá
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 453 Kč
Černé světlo na zeď, zrcadlo nebo galerku 50 cm, 8W
520 Kč
Elektrická topná folie pod zrcadlo 40x40cm; 38W
Skladem u dodavatele 3-7 dní
447 Kč
Elektrická topná folie pod zrcadlo 36W - 40x40 cm
1 290 Kč
MIRAKA LED svítidlo 9W; 230V; 600x35x120mm; IP44; akryl; chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 109 Kč
Led svítidlo 9W, 600x35x120mm - akryl, chrom
880 Kč
Police 1000x100x8mm; čiré sklo
Skladem u dodavatele 3-7 dní
757 Kč
Police čiré sklo 1000x100x8 mm - kalené
1 990 Kč
FELINA LED svítidlo; 12W; 608x15x112mm; IP44; chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 711 Kč
Osvětlení za zrcadlo
475 Kč
ASOFFI držáky skleněné poličky 8mm; chrom
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Držák poličky bez skla (pár) ze dvou ks
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIROX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x60x2,8 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Barva rámu | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 11.8701 kg |
| EAN | 8590913940507 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová zrcadla s rámem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913940507 |
| Barva: | Dub |
| Výška: | 60 cm |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Šíře: | 100 cm |
| Série: | Nirox |


























