NOWRA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá/dub
Kód: 11127110Detailní popis produktu
Doplňky SKA, ať se jedná o stojany, držáky na ručníky nebo nástěnné police, vkusně doplní konzole ze série SKA Industrial. Veškeré kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | SKA |
| Rozměr | 215x660x165 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.8040 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192499 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956192499 |