PAULA závěsná WC mísa, 35,5x50cm, zlatá
Kód: TP325-AK00Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | PAULA |
| Rozměr | 35,5x35,5x50 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531144977 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné klozety, závěsné wc mísy, závěsné toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8698531144977 |
| Délka klozetu: | 50 cm |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 50 |
| Materiál: | Keramika |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |
| Série: | Colour |
| Šířka: | 35 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Tvar: | Klasik |
| Hmotnost: | 24,00 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | COLOUR |
| Rozměry: | 35,5x35,5x50 cm |