PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 50x40cm, bílá
Kód: 44050Související produkty
9 490 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný
Na objednání (44 dní)
8 161 Kč
9 490 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub cuneo
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 161 Kč
9 140 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub alabama
Skladem u dodavatele 3-7 dní
7 860 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 50 x 40 cm, barva Dub Alabama
745 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-55mm, keramika bílá
Skladem u dodavatele 3-7 dní
641 Kč
Keramická výpust 5/4" klik klak
13 710 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 48x54x39cm, agila
Na objednání (44 dní)
11 791 Kč
13 710 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 48x54x39cm, carina
Na objednání (44 dní)
11 791 Kč
9 490 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub alabama
Na objednání (44 dní)
8 161 Kč
9 490 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, borovice rustik
Na objednání (44 dní)
8 161 Kč
9 140 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
7 860 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 50 x 40 cm, barva Bílá
9 140 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, borovice rustik
Na objednání (44 dní)
7 860 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 50 x 40 cm, barva Borovice Rustik
9 140 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný
Na objednání (44 dní)
7 860 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 50 x 40 cm, barva Dub Stříbrný
13 710 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 48x54x39cm, siena
Na objednání (44 dní)
11 791 Kč
13 710 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub alabama
Na objednání (44 dní)
11 791 Kč
Skříňka pro umyvadlo 50 x 40 cm, barva dub
13 710 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 48x54x39cm, verde
Na objednání (44 dní)
11 791 Kč
545 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55mm, chrom
Na objednání (62 dní)
469 Kč
Výpust do umyvadla klik klak
9 490 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 161 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928376 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913928376 |
| Barva: | Bílá |
| Šíře: | 50 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Série: | Sapho |