PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 60x40cm, bílá
Kód: 44060Související produkty
9 790 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, borovice rustik
Na objednání (44 dní)
8 419 Kč
9 460 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, borovice rustik
Na objednání (44 dní)
8 136 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 60 x 40 cm, barva Borovice
745 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-55mm, keramika bílá
Skladem u dodavatele 3-7 dní
641 Kč
Keramická výpust 5/4" klik klak
9 460 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 136 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 60 x 40 cm, barva Bílá
14 190 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 58x54x39cm, siena
Na objednání (44 dní)
12 203 Kč
14 190 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 58x54x39cm, verde
Na objednání (44 dní)
12 203 Kč
9 790 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub cuneo
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 419 Kč
9 790 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub stříbrný
Na objednání (44 dní)
8 419 Kč
14 190 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 58x54x39cm, agila
Na objednání (44 dní)
12 203 Kč
9 460 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub alabama
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 136 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 60 x 40 cm, barva Dub Alabama
14 190 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub alabama
Na objednání (44 dní)
12 203 Kč
Skříňka pro umyvadlo 60 x 40 cm, barva dub
9 790 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
8 419 Kč
14 190 Kč
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 58x54x39cm, carina
Na objednání (44 dní)
12 203 Kč
9 460 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub stříbrný
Na objednání (44 dní)
8 136 Kč
Skříňka pod umyvadlo Practico 60 x 40 cm, barva Dub Stříbrný
545 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55mm, chrom
Na objednání (62 dní)
469 Kč
Výpust do umyvadla klik klak
9 790 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub alabama
Na objednání (44 dní)
8 419 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928383 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913928383 |
| Barva: | Bílá |
| Šíře: | 60 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Série: | Sapho |