Prodlužovací trubka sifonu DN32/130mm, chrom
Kód: 100.130.5Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Délka | 130 mm |
| Průměr | 32 mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952009377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifonové příslušenství a náhradní díly k sifonům |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019952009377 |
| Typ příslušenství: | Prodloužení a nástavce |
| Délka: | 13 cm |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | ABS |
| Hmotnost: | 0,50 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 32 mm |