PULSE rohový stolek s umyvadlem 755x455mm, levý, nerez mat
Kód: BM750-0101-01Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75,7x18,2x46,2 cm |
| Šířka | 757 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 462 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel, Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 18.8000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913935671 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina C: příplatek 50%
41 Carina
42 Siena
43 Agila
44 Verde
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
RAL1019 Šedobéžová
RAL3004 Bordó
RAL6004 Modrozelená
RAL7031 Šedomodrá
Dodací lhůta je 6 týdnů.
Desku lze vyrobit v tomto barevném provedení:
0101 Glacier white
0854 Monsoon
4033 Concrete
0598 Black Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmine white
0816 Cachet
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové koupelnové skříňky pro jednoumyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913935671 |
| Barva: | Bílá/černá |
| Výška: | 20 cm |
| Šíře: | 70 cm (66 - 75 cm) |
| Hloubka: | 45 cm |
| Série: | Pulse |