PULSE konzole s držákem ručníků, levá, černá mat
Kód: BM752-CLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pro umyvadlo PULSE (BM752), slouží jako jeho podpěra.
Upevňovací šrouby jsou součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PULSE konzole |
| Rozměr | 74,5x17x44,5 cm |
| Šířka | 745 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 5.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877391 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
RAL1019 Šedobéžová
RAL3004 Bordó
RAL6004 Modrozelená
RAL7031 Šedomodrá
Dodací lhůta je 6 týdnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913877391 |
| Šíře konstrukce: | 75 cm |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ocel |
| Hmotnost: | 5,00 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Rozměry: | 745x170x445 mm |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |