PURITY urinál se zakrytým přívodem vody, 38x53,5cm
Kód: 10PL92002Související produkty
Detailní popis produktu
Jak název PURITY napovídá, vyznačuje se série čistotou geometrických křivek se zaměřením na jednoduchost a funkčnost. Série nabízí přísně kvadratickou linii i jemné zaoblení.
Parametry:
- Skryté uchycení
- Rozteč uchycení 36 cm
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady a sifonu
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | PURITY |
| Rozměr | 38x53x27 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Možnost integrovaného splachovače |
| Hmotnost / ks | 14.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687981092 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standardní pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8697687981092 |
| Barva: | Bílá |
| Přívod vody: | Zadní |
| Materiál: | Keramika |
| Série: | Purity |
| Šířka: | 38 cm |
| Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 14,60 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | PURITY |
| Výbava: | Možnost integrovaného splachovače |
| Rozměry: | 38x53x27 cm |
| Přívod vody: | Zakrytý |