Ruční sprcha, 185mm, bílá mat
Kód: DO214Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 24 mm |
| Šířka | 24 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928468 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy, ruční sprchové koncovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913928468 |
| Barva: | Bílá |
| Počet programů: | Jeden program |