SCHWARN urinál s automatickým splachovačem 6V DC, zadní přívod, zadní odpad, černá matná
Kód: 201.722.6Související produkty
Detailní popis produktu
Urinál s integrovaným senzorovým splachovačem splňuje požadavky anti vandal a je určen všude tam, kde je požadován uživatelský komfort při maximální úspoře vody.
Parametry:
- Vstup vody: G1/2"
- Napájecí napětí: 6V DC
- Zdroj napětí: síťový zdroj 121.762.1 nebo lithium baterie CR-P2
- Čas splachování: 4s za 14s po použití
- Hygienický proplach každých 12h po posledním sepnutí
- Tlak vody: 1-10 Bar
- Průtok vody 17l/min při tlaku 3 Bar
- Intenzitu lze měnit pomocí vstupního ventilu
- Teplota vody: max. 30°C (nutno chránit před mrazem)
Balení obsahuje:
Ovládací elektronika, elektromagnetický ventil, odpadní sifon s čidlem, regulační ventil
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 31,5x55,5x26,5 cm |
| Šířka | 315 mm |
| Výška | 555 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Součástí integrovaný splachovač |
| Hmotnost / ks | 13.2700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913933578 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové pisoáry, radarové pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913933578 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Keramika |