SERENITY předložka 60x90cm s protiskluzem, polyester, béžová
Kód: 7110309Detailní popis produktu
- Výška vlasu cca 18 mm
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 60x90 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyester |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956199276 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956199276 |