SKIN dávkovač pěnového mýdla 500ml, ABS, bílá
Kód: A91401Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce SKIN pro veřejné prostory zahrnuje kompletní výběr koupelnových doplňků, které se vyznačují moderním designem. Doplňky v barevném provedení černá a písková jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
- Mýdlo dávkované ve formě delikátní pěny
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
VÝHODY:
Minimalizuje doplňování mýdla do dávkovače
Snižuje spotřebu vody, pěna se z rukou rychleji opláchne
Jednodušší manipulace při doplňování mýdla
Zabraňuje možné kontaminaci mýdla díky jednorázové náplni
Náplň není součástí dávkovače.
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 124x232x114 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hloubka | 114 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090088384 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8020090088384 |