SKIN zásobník na papírové ručníky v roli, Autocut, 33x37,1x22,1cm, ABS, písková
Kód: A88410SDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kolekce SKIN pro veřejné prostory zahrnuje kompletní výběr koupelnových doplňků, které se vyznačují moderním designem. Doplňky v barevném provedení černá a písková jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Plastový zásobník na papírové ručníky v roli s automatickým ořezem. Výkonný řezací mechanismus umožňuje plynulé dávkování po jednom útržku. Velká kapacita snižuje nutnost častého doplňování. Ideální pro rušné toalety např. ve školách, továrnách nebo na letištích.
- Pro roli Ø190x220 mm
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 330x371x221 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 371 mm |
| Hloubka | 221 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 3.7760 kg |
| EAN | 8020090112928 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8020090112928 |