Sklopné podpěrné madlo 600 mm
Kód: BMS 9060-10Detailní popis produktu
Sklopné madlo pro osoby se sníženou schopností pohybu certifikované pro bezbariérová WC. Pomocná madla k vaně, do sprchy, či pro bezbariérová WC jsou důležitým bezpečnostním prvkem především pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Madla ulehčují vstávání z WC a snižují riziko podklouznutí. Madlo s certifikací dle legislativy ČR pro bezbariérové prostory Madlo splňuje veškeré bezpečnostní standardy S výstupky na povrchu pro bezpečnější úchop Maximální nosnost 150 kg Madla jsou určena pro všechny osoby, včetně osob s omezením pohybu Vhodné pro domácnosti i veřejné prostory (nemocnice, hotely, obchodní centra atd.) Madlo pro bezbariérová WC, WC pro invalidy Madlo je nejen funkční, ale také esteticky příjemné a bezpečné Upozornění: Madlo musí být uchyceno všemi 6 šrouby, aby byla zajištěna stabilita a bezpečnost. Jednou měsíčně se ujistěte, že všechny šrouby jsou řádně utaženy! Tato kontrola je nezbytně nutná k zachování bezpečnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187119581 |
| Barva: | Nerez ocel matná |
| Výška: | 250 mm |
| Rozměr: | 501-600 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Povrchová úprava: | Kartáčovaná nerez 18/8. |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Balení (š x v x h): | 100 x 250 x 600mm |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Váha: | 2,70 kg |
| Záruční doba: | 8 let |