Sušák 4 ručníků na otopná tělesa, univerzální upínání, délka 50cm, bílá
Kód: 25-03-SV450Detailní popis produktu
- Určeno pro oblá i rovná otopná tělesa
- Šíře věšáku 50 cm, hloubka 24 cm
- Lze upevnit pro věšení zprava i zleva
- Sklopitelný a stavitelný podle množství prádla
- Kvalitní český výrobek
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x23,6 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 236 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 1.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945090 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklopné sušáky na koupelnové radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913945090 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Počet ručníků: | Pro 4 ručníky |
| Šíře sušáku: | 50 cm |
| Typ vánočního dárku: | Sklopné sušáky |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Typ zásilky: | Balík |