SLP66 pisoár s radarovým splachovačem SLP 66RS BLUETOOTH - bez napájecího zdroje
Kód: EP-PISOAR-BEZ-ZDROJE-BTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
EP SLP66RS Pisoár s radarovým splachovačem – bez zdroje
- splachovač reaguje na použití pisoáru
- stavitelná doba splachování
- neobsahuje napájecí zdroj – nutno objednat zvlášť
Obsah dodávky
Pisoár se zabudovaným radarovým splachováním a sifonem. Pozor neobsahuje zdroj.
- obsahuje Bluetooth ovládání (placená aplikace Sanela control ke stažení)
- úsporné splachování jedním litrem vody
- jednoduchá montáž podle šablony
- celý splachovací systém je umístěný za pisoárem
- reaguje pouze na použití pisoáru (vyhodnocuje změny, ke kterým dochází uvnitř pisoáru při průtoku kapaliny)
- doba splachování je nastavitelná od 0,5 do 15,5 s
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 04 bez nutnosti demontáže pisoáru (akustická indikace nastavování)
- samočinné spláchnutí po 6 hodinách od posledního sepnutí ventilu
- možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem
- po spláchnutí provede splachovač krátké doplnění vody do sifonu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové pisoáry, radarové pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 34 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Hmotnost: | 12,00 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |