SPC nástěnný obklad vnitřní - spojovací profil
Kód: DSPCSPSDetailní popis produktu
S profilem se velice snadno pracuje, dá se jednoduše zakracovat a je lehký.
Vlastnosti vnějšího rohové profilu:
- Délka - 270 cm
- Šířka - 2,9 cm, pohledová strana 0,7 cm
Záruka 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 5 let komerční, 10 let soukromé prostory |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Hliník |
| Použití: | Spojovací |
| Série: | SPC STONE,SPC WOOD |
| Katalog: | HOPA Koupelny |
| Rozměr A: | 2.9 cm |
| Rozměr B: | 0.7 cm |
| Rozměr C: | 270 cm |
| Skupina artiklu: | S23OT |
| Tloušťka: | 0.1 cm |
| Vlastnosti: | Vysoká odolnost,Odolné vůči vlhku |
| Záruka: | 2 roky |