Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, bílá
Kód: ZV039Detailní popis produktu
- Nepropustný
- Pouze ruční praní
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120x200 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | PEVA |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost / ks | 0.4020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134777 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913134777 |