STAN koupelnová stolička, průměr 30cm, černá
Kód: A176110Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 300x455x300 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.5710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956196978 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956196978 |