CONCEPT stojánková senzorová baterie s dávkovačem mýdla a osoušečem rukou, chrom
Kód: 01901.BDetailní popis produktu
Způsob ovládání: CONCEPT - Laser sensor
Filtr: HEPA filtr 06029.CPT, výměna každé 3 měsíce, cca 40.000 použití
AIRSPEED: 300 km/hod
Napájení: 220-240V, 50-60 Hz
Třída ochrany: CLASS II
Stupeň krytí: IP34
Příkon: 1200 W
Jmenovitý proud: 5,3 A
Teplota vzduchu: 20 °C
Doba osoušení: 14-15 s
Úroveň hluku: 65 dBA
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Průtok (3 bar) | 1.890 l/min |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8435368899386 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové a bezdotykové vodovodní baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435368899386 |
| Barva: | Matný chrom |
| Umístění: | Umyvadlo |
| Série: | CONCEPT |