Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-63mm, bílá
Kód: WEH060Detailní popis produktu
- Vhodná k umyvadlům WH030, WH031, WH040, WH050, WH051, WH060, WH070, WH071, WH072, WH080, WH100, WH102 a WH103
- Lze využít jako click-clack, ale také jako neuzavíratelnou výpust - součástí výpusti je výměnný vnitřek, který vytvoří výpust neuzavíratelnou.
- Keramická zátka
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856303 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové výpusti, klik klak výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913856303 |
| Barva: | Bílá |
| Typ výpusti: | Klik klak |
| Hmotnost: | 0,34 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Výbava: | Uzavíratelná pro umyvadla bez přepadu |
| Velikost závitu: | 5/4" |