Vanová souprava, bovden, délka 975mm, zátka 72mm, bronz
Kód: 86367Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál:
Rukojeť - mosaz
Zátka - mosaz
Mřížka - nerez
Patentovaný systém otevírání a zavírání zátky pomocí ozubnice a pastorku: Při vypouštění vody drží zátka v otevřené poloze, i když je hladina vody vysoká. Zároveň se mechanizmus nepoškodí, pokud na zátku náhodou šlápnete nohou.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Délka | 975 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Plast |
| Výbava | Ovládání: Bovden |
| Hmotnost / ks | 1.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729022756 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové sifony - vanové odtokové soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590729022756 |
| Barva: | Bronz |
| Způsob otevírání: | Kolečkem přepadu (bovden) |
| Typ sifonu: | Standardní |
| Délka přepadu: | cca 100 cm |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnost: | 1,01 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Výbava: | Ovládání: Bovden |