VERMET WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: VR038Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x80x63,5 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 635 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / set | 35.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913949418 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc kombi, kombinované klozety, kombinované toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913949418 |
| Barva: | Bílá |
| Připojení odpadu: | Zadní rovné, Spodní |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |