Výtokové ramínko k baterii, 120mm, ploché, chrom
Kód: 43988Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 120 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Ploché |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.1750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913146251 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913146251 |