Walk-in sprchový kout AVEO s možností pevné boční stěny — Barva rámu - Chrom/Leštěný hliník (ALU), Pevná stěna - 50 cm, Rozměr A - 100, Rozměr C - 195, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm
Kód: BCAVEO100-BCAVEO50Detailní popis produktu
Walk-in sprchový kout AVEO nabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.
Rozpěrná tyč do max délky 120cm je součástí balení.
Sprchový kout lze doplnit o pevnou boční stěnu, která pomáhá efektivně omezit rozstřik vody mimo sprchový prostor a zároveň zachovává elegantní vzhled walk-in řešení.
Samostaná čelní stěna lze instalovat na vaničku nebo přímo na podlahu. V případě, že zvolíte kombinaci s pevnou boční stěnou, instalace je možná jen na podlahu. Při této montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.
Rozměry čelní stěny:
- 90 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 88,5 - 90 cm
- 100 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 98,5 - 100 cm
- 110 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 108,5- 110 cm
- 120 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 118,5- 120 cm
- 130 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 128,5 - 130 cm
- 140 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 138,5 - 140 cm
Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo
Rozměry boční stěny:
- 30 x 195 cm
- 50 x 195 cm
- ZÁRUKA 3 ROKY
Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| EAN: | 5908239688233 |
| Barva: | Chrom |
| Tvar: | Walk-in |
| Materiál: | Hliník |
| Série: | Aveo |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm |
| Bezbariérové: | Ano |
| Bezrámové: | Ano |
| Katalog: | HOPA Koupelny |
| Montážní rozměr: | 118,5 - 120 cm,128,5 - 130 cm,138,5 - 140 cm,88,5 - 90 cm,98,5 - 100 cm,108,5 - 110 cm |
| Rozměr A: | 90 cm,100 cm,110 cm,120 cm,140 cm,130 cm |
| Rozměr C: | 195 cm |
| Skupina artiklu: | S05B |
| Směr zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Šířka vstupu: | 120 cm |
| Typ otvírání: | Pevná a dělící stěna |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Výroba na míru: | Ne |
| Záruka: | 3 roky |