Závěsné WC Nera s podomítkovou nádržkou do sádrokartonu a tlačítkem Geberit, bílá
Kód: WC-SADA-16Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x50 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 39.8900 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913874994 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc sety, závěsné toalety v setu se splachovací nádržkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913874994 |
| Typ montáže: | Do sádrokartonu |
| Barva keramiky: | Bílá |
| Barva tlačítka: | Bílá |
| Hmotnost: | 39,89 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |