Závěsné WC Nera s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Geberit, bílá
Kód: WC-SADA-17Související produkty
7 990 Kč
GEBERIT KOMBIFIX ECO podomítková nádržka pro zazdění Sigma 12cm; v. 108cm
Skladem - ihned k odběru
4 794 Kč
Podomítkový splachovač klasickou montáž zazděním
10 020 Kč
GEBERIT KOMBIFIX podomítková nádržka pro zazdění Sigma 8cm, v. 109cm
Na objednání (32 dní)
6 012 Kč
2 996 Kč
Geberit 115.062.21.1 - Dávkovač pro tyčinku DuoFresh, pochromovaná lesklá
Skladem u dodavatele 3-5 dní
1 438 Kč
Vhazovací souprava pro vložení tyčinky Duofresh
19 393 Kč
Geberit 115.672.11.2 - Ovládací tlačítko splachování, bílá/mosaz
Skladem u dodavatele 3-5 dní
8 824 Kč
4 793 Kč
Geberit 115.883.KM.1 - Ovládací tlačítko splachování, černá/chrom
Skladem u dodavatele 3-5 dní
2 195 Kč
Dvojité tlačítko - černá/lesklý chrom/černá, ovládací deska k nádržím Geberit
3 958 Kč
Geberit 115.882.KK.1 - Ovládací tlačítko splachování, bílá/pozlacená
Skladem u dodavatele 3-5 dní
1 809 Kč
Dvojité tlačítko - bílá/zlatá/bílá, ovládací deska k nádržím Geberit
19 393 Kč
Geberit 115.670.11.2 - Ovládací tlačítko splachování, bílá/červené zlato
Skladem u dodavatele 3-5 dní
9 313 Kč
3 020 Kč
GEBERIT SIGMA20 ovládací tlačítko, bílá lesk/chrom
Na objednání (29 dní)
1 812 Kč
6 532 Kč
Geberit 115.882.16.1 - Ovládací tlačítko splachování, matná černá/černá
Na objednání (10 dní)
2 981 Kč
3 710 Kč
GEBERIT SIGMA20 ovládací tlačítko, černá lesk/chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
2 226 Kč
19 393 Kč
Geberit 115.671.11.2 - Ovládací tlačítko splachování, bílá/černý chrom
Skladem u dodavatele 3-5 dní
8 917 Kč
7 366 Kč
Geberit 115.883.16.1 - Ovládací tlačítko pro 2 množství splachování, matná černá/černá
Skladem u dodavatele 3-5 dní
3 299 Kč
1 890 Kč
GEBERIT SIGMA01 ovládací tlačítko, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 134 Kč
Geberit 147.035.00.1 - Sada pro připojení vody pod omítku 12 cm pro WC sedátka Tuma
Na objednání (11 dní)
2 016 Kč
9 236 Kč
Geberit 115.788.11.2 - Ovládací tlačítko splachování, chrom/alpská bílá
Skladem u dodavatele 3-5 dní
4 167 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x50 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 32.8900 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913875007 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc sety, závěsné toalety v setu se splachovací nádržkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913875007 |
| Typ montáže: | Pro zazdění |
| Barva keramiky: | Bílá |
| Barva tlačítka: | Bílá |
| Hmotnost: | 32,89 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |