Zápustný dávkovač mýdla, kulatý, nerez mat
Kód: SP010Související produkty
Detailní popis produktu
Zápustný dávkovač mýdla a saponátu s možností instalace do umyvadla místo stojánkové baterie, nebo do desky vedle umyvadla či dřezu.
Snadné plnění bez zbytečného šroubování. Pumpičku jednoduše vytáhnete a doplníte mýdlo nebo saponát (jar apod.).
- Při použití nádobky "SP1000" lze zvýšit objem na 1000 ml
- Maximální síla desky pro instalaci: 43 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55x290x120 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913842801 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustné dávkovače mýdla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913842801 |
| Barva: | Lesklý chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Objem: | 350,00 l |
| Tvar: | Kruhové |
| Hmotnost: | 0,32 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Instalace: | K zapuštění |
| Objem dávkovače: | 350 ml |
| Druh: | Dávkovač |
| Rozměry: | 55x290x120 mm |