ANTIK WC kombi mísa, 35x72cm, zadní odpad, bílá
Kód: AK107-432Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 350x390x760 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 760 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913914416 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky pro toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913914416 |
| Série: | Antik |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Hmotnost: | 2,80 kg |
| Balení: | 3 ks |
| Rozměry: | 350x390x760 mm |