CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: WCSET06-CLASSICSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Série CLASSIC vyzařuje eleganci prostřednictvím okamžitě a jasně rozpoznatelných stylistických rysů této produktové řady: klasický tvar umyvadel, toalet a bidetů. Výrobky mají vyvážené, robustní tvary se zjevným neoklasicistním designem. Jedná se o nadčasové výrobky, které dotvoří koupelnu.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 41,5x81,5x70,5 cm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hloubka | 705 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 46.8330 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913902116 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura

Extraglaze® Antibacterial
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc kombi, kombinované klozety, kombinované toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913902116 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Připojení odpadu: | Zadní rovné, Spodní, Univerzální |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |
| Série: | Classic |
| Šířka: | 41 cm |
| Tvar: | Retro |
| Hmotnost: | 41,77 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | CLASSIC |
| Výbava: | Odpad spodní;Odpad zadní;ExtraGlaze |
| Rozměry: | 415x815x705 mm |