COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody, 31x61cm, otvory pro víko, bílá mat
Kód: 769809Související produkty
Detailní popis produktu
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky v bílé lesk jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
Parametry:
- Dodáván bez víka (v keramice jsou připravené otvory)
- Skryté uchycení
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS862 je nutné ve stěně připravit instalační otvor, viz schéma.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 31x61x30 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Urinál s poklopem, Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| EAN | 8052015169755 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8052015169755 |