CUBEMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
Kód: CM042Související produkty
360 Kč
Ruční sprcha, 245mm, silikon trysky, ABS/chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
310 Kč
Chrom sprcha 1 program
660 Kč
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
568 Kč
Vyústění sprchy - chrom
1 760 Kč
Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 514 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
240 Kč
Opletená sprchová hadice - 150 cm
1 560 Kč
Hlavová sprcha, 205x305mm, silikon trysky, ABS/chrom/bílá
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 342 Kč
Podstropní nebo hlavová sprcha obdélník 30 x 20 cm, chrom
1 290 Kč
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 109 Kč
Výtokové rameno 400 mm k hlavovým sprchám
560 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, chrom
Na objednání (124 dní)
482 Kč
pevný držák sprchy, hranatý - chrom
990 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
851 Kč
Vyústění s držákem sprchy - chrom
Detailní popis produktu
Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou.
Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960970 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové podomítkové baterie, sprchové baterie pod omítku |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| EAN: | 8590913960970 |
| Barva: | Chrom |
| Typ: | Pákové dva výstupy |
| Série: | Cubemix |
3 490 Kč
MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
3 001 Kč
Sprchová podomítková baterie - dva vývody
4 290 Kč
TURSI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom
Na objednání (47 dní)
3 689 Kč
Sprchová/vanová baterie pod omítku se dvěma výstupy, chrom