MODO keramické umyvadlo na desku 60x35cm, bez otvoru, tortora mat
Kód: 9883005Související produkty
Detailní popis produktu
MODO COLOR je prémiová ekonomická série sestávající sanitární keramiky, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Série MODO COLOR zahrnuje produkty v několika barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60x13x35 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357009 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8057729357009 |