NUBES bidet stojící, 35x52cm, černá mat
Kód: 9662126Související produkty
Detailní popis produktu
Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 35xx41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8052015165689 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 23.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8052015165689 |