NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, černá mat
Kód: 9622126Související produkty
4 790 Kč
NUBES čelní držák ručníků 80cm, černá
Na objednání (58 dní)
4 119 Kč
Černý držák ručníků pod umyvadlo Nubes
28 590 Kč
NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 80x50cm, černá mat/ořech
Na objednání (58 dní)
24 587 Kč
UAK14 kotvící sada pro umyvadla, šroub 10x120
Skladem u dodavatele 3-7 dní
19 Kč
Komplet pro kotvení umyvadel, šroub 10x120
1 490 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 281 Kč
Černý válcový umyvadlový sifon 5/4" x 32 mm
4 590 Kč
NUBES čelní držák ručníků 80cm, chrom
Na objednání (58 dní)
3 947 Kč
Chrom držák ručníků pod umyvadlo Nubes
23 390 Kč
NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 80x50cm, černá mat
Na objednání (58 dní)
20 115 Kč
790 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
679 Kč
Chromovaný sifon 5/4" x 32 mm, chrom
2 690 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, černá mat
Na objednání (58 dní)
2 313 Kč
Klik klak výpust, keramická černá
Detailní popis produktu
Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168437 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8052015168437 |