NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm, černá mat
Kód: MSN10028Související produkty
20 390 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, černá mat
Na objednání (58 dní)
17 535 Kč
20 390 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá mat
Na objednání (58 dní)
17 535 Kč
12 290 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 569 Kč
20 390 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá mat
Na objednání (58 dní)
17 535 Kč
11 690 Kč
NORM keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 053 Kč
Umyvadlo 100 x 50 cm
12 390 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 655 Kč
Keramické umyvadlo 100 x 50 cm, bílé
12 690 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 913 Kč
20 390 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vlevo, černá mat
Na objednání (58 dní)
17 535 Kč
12 690 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 913 Kč
12 390 Kč
NUBES keramické dvojumyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze
Skladem u dodavatele 3-7 dní
10 655 Kč
Keramické dvojumyvadlo 100 x 50 cm, bílé
Detailní popis produktu
Hliníkový rám, police MDF/lamino.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x37,5x48 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Hmotnost / ks | 12.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161643 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8052015161643 |