COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody, Rimless, 31x65cm, bílá ExtraGlaze
Kód: 909711Související produkty
Detailní popis produktu
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
Parametry:
- Skryté uchycení
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 31x65x35 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | ExtraGlaze, Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 20.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818283 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura

Extraglaze® Antibacterial
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standardní pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8032937818283 |
| Barva: | Bílá |
| Přívod vody: | Zadní |
| Materiál: | Keramika |
| Série: | Sand |
| Šířka: | 31 cm |
| Tvar: | Design |
| Hmotnost: | 20,70 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | SAND |
| Výbava: | Možnost integrovaného splachovače;ExtraGlaze |
| Rozměry: | 31x65x35 cm |
| Přívod vody: | Zakrytý |