TONO bidet stojící 36x53cm, bílá ExtraGlaze
Kód: 6462111Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352028 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura

Extraglaze® Antibacterial
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8057729352028 |