TONO WC mísa stojící, Geniusflush, 36x53cm, spodní/zadní odpad, bílá dual-mat
Kód: 641009Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | GeniusFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729357436 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování GeniusFlush®
GeniusFlush® - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Patentovaný splachovací systém od společnosti GSI dosahuje díky inovativnímu řešení maximální efektivity a tichosti. Splachování je umístěno ve střední části toalety a je na pohled zcela skryté. Okraj, který vymezuje cirkulaci vody v okamžiku spláchnutí, byl minimalizován a získal jemnější zakřivení.
Toto zdokonalení v kombinaci s glazurou Extraglaze®, která dodává keramice dokonale hladký povrch a působivý lesk, zajišťuje maximální hygienu a snížení námahy při čištění WC. Samozřejmostí je duální systém splachování s množstvím vody 3 nebo 4,5 l.
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Keramická glazura DualGlaze+
Dvojitá glazura, neboli DualGlaze+, je speciální úprava, která se používá u barevných toalet vybavených systémem splachování SwirlFlush®. DualGlaze+ kombinuje hygienu a eleganci. Čistota matného venkovního povrchu se setkává s antibakteriální glazurou Extraglaze® Antibacterial na vnitřních částech toalety, které jsou v kontaktu s vodou, čímž se zabraňuje skvrnám a nehygienickým usazeninám vodního kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8057729357436 |