NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, bílá mat
Kód: 9623109Související produkty
5 690 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, černá
Na objednání (58 dní)
4 893 Kč
Černý držák ručníků pod umyvadlo Nubes
5 490 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, chrom
Na objednání (58 dní)
4 721 Kč
Chrom držák ručníků pod umyvadlo Nubes
30 290 Kč
NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm, černá mat/ořech
Na objednání (58 dní)
26 049 Kč
24 890 Kč
NUBES/NORM konstrukce pod umyvadlo 100x50cm, černá mat
Na objednání (58 dní)
21 405 Kč
UAK14 kotvící sada pro umyvadla, šroub 10x120
Skladem u dodavatele 3-7 dní
19 Kč
Komplet pro kotvení umyvadel, šroub 10x120
2 690 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat
Na objednání (58 dní)
2 313 Kč
790 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
679 Kč
Chromovaný sifon 5/4" x 32 mm, chrom
2 690 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, černá mat
Na objednání (58 dní)
2 313 Kč
Klik klak výpust, keramická černá
Detailní popis produktu
Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost - to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168444 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8052015168444 |