Torino přepínač k baterii TO2852
Kód: TO2884Související produkty
Detailní popis produktu
Přepínač k baterii TO2852
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové podomítkové baterie, sprchové baterie pod omítku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Chrom |
| Typ: | Pákové dva výstupy |
| Série: | Torino |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Typ zásilky: | Balík |