Závěsné WC PAULA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, černá mat
Kód: TP325-51SM-SET5Související produkty
509 Kč
Flexi dopojení s kolenem 90° pro závěsné WC, 205-370mm
Skladem u dodavatele 3-7 dní
448 Kč
Pružné dopojení odpadu pod nádrž závěsného wc
1 890 Kč
SCHWAB VELA ovládací tlačítko, 247x165 mm, černá mat
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 625 Kč
Černé kruhové ovládací tlačítko pro nádrže Schwab
890 Kč
SCHWAB VELA ovládací tlačítko, 247x165 mm, bílá lesk
Skladem u dodavatele 3-7 dní
765 Kč
Bílé kruhové ovládací tlačítko pro nádrže Schwab, bílá lesk
1 890 Kč
SCHWAB CERES ovládací tlačítko, 246x159 mm, černá mat
Na objednání (21 dní)
1 625 Kč
Černé hranaté ovládací tlačítko pro nádrže Schwab
1 390 Kč
SCHWAB VELA ovládací tlačítko, 247x165 mm, bílá/chrom
Skladem u dodavatele 3-7 dní
1 195 Kč
Bílé kruhové ovládací tlačítko pro nádrže Schwab, bílá/chrom
449 Kč
Flexi dopojení pro závěsné WC, 450mm
Skladem u dodavatele 3-7 dní
395 Kč
Připojovací pružný díl 45 cm
1 890 Kč
SCHWAB VELA ovládací tlačítko, 247x165 mm, bílá mat
Na objednání (21 dní)
1 625 Kč
Bílé kruhové ovládací tlačítko pro nádrže Schwab, bílá mat
339 Kč
FLUIDMASTER napouštěcí ventil, boční přívod 3/8", mosaz
Skladem u dodavatele 3-7 dní
292 Kč
890 Kč
SCHWAB CERES ovládací tlačítko, 246x159mm, bílá lesk
Na objednání (21 dní)
765 Kč
Bílé hranaté ovládací tlačítko pro nádrže Schwab, bílá lesk
2 770 Kč
SCHWAB SET WC 199 podomítková nádržka pro zazdění 3/6l, DN110mm
Skladem u dodavatele 3-7 dní
2 382 Kč
Zazdívací splachovací nádrž pod omítku
3 560 Kč
SCHWAB DUPLO WC 199 podomítková nádržka pro suchou montáž 3/6l, DN110mm
Skladem u dodavatele 3-7 dní
3 062 Kč
Splachovací nádrž do lehkých příček
7 366 Kč
Geberit 115.883.16.1 - Ovládací tlačítko pro 2 množství splachování, matná černá/černá
Skladem u dodavatele 3-5 dní
3 299 Kč
3 990 Kč
PAULA závěsná WC mísa, 35,5x50cm, bílá
Skladem u dodavatele 3-7 dní
3 431 Kč
Závěsný klozet 50 cm
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 44.0500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928215 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc sety, závěsné toalety v setu se splachovací nádržkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913928215 |
| Typ montáže: | Do sádrokartonu |
| Barva keramiky: | Černá |
| Barva tlačítka: | Černá |
| Hmotnost: | 43,85 kg |